Speakers - IDC Day Kyiv 2017: Cloud & XaaS | Mероприятия | IDC Russia

Conference Speakers

Володимир Поздняков

Володимир Поздняков

регіональний менеджер IDC в Україні, Білорусі, Молдові, Грузії та Арменії

Володимир Поздняков відповідає за діяльність IDC в Україні, Білорусі, Молдові та країнах Закавказзя, а також координує роботу аналітиків та приймає участь у проведенні всіх досліджень та заходів IDC в... (Show Full Profile)

Максим Прасолов

Максим Прасолов

Засновник і CEO, Neuromation.io (Україна / США)

Креативний підприємець і топ-менеджер з досвідом роботи на глобальних ринках капіталу рівно рік тому стартував з дослідницьким проектом в сфері тренування штучного інтелекту за допомогою синтетичних д... (Show Full Profile)

Олександр Загнетко

Олександр Загнетко

Менеджер проектів. Корпоративні системи, IDC Ukraine

У складі міждисциплінарних груп провідних університетів працював в Росії, Ізраїлі і Великобританії, займаючись моделюванням випадкових процесів. Очолював програму досліджень IDC в Росії та країнах СНД... (Show Full Profile)

Інгус Хомка

Інгус Хомка

Консультант по ЦОД рішенням, Lattelecom

Ингус Хомка , консультант по решениям Дата-Центров, Lattelecom. Опыт в сфере ИТ более 20 лет, как относительно малого, среднего и корпоративного бизнеса, так и поставщиков и производителей. Сертифицир... (Show Full Profile)

Артем Михайлюк

Артем Михайлюк

Директор Сервісу запису до лікарів Helsi.me

Артем Михайлюк, CEO Сервісу Helsi.me. Має досвід співпраці з великою кількістю компаній з банківського, IT, юридичного та інших галузей. Зокрема, з такими компаніями як Epam, Infopulse, Cisco. Досвід ... (Show Full Profile)

Євген Михайлюк

Євген Михайлюк

СTO Сервісу запису до лікарів Helsi.me

Талантливый и непосредственный CTO, ментор молодых талантов с 15летним опытом работы в IT crisis management (Show Full Profile)

Юрій Латишевський

Юрій Латишевський

Старший системний інженер, Dell EMC

У сфері ІТ працює з початку 90-х років, почавши свій шлях з основних технологій, пройшовши всі етапи становлення галузі, адміністрування систем і мереж. На початку 2000-х років працював в області сист... (Show Full Profile)

Максим Прахов

Максим Прахов

Менеджер з розвитку бізнесу в країнах СНД, Red Hat

Максим Прахов присоединился к Red Hat в феврале 2017 года в качестве менеджера по развитию бизнеса в странах СНГ и Грузии. Максим пришел в Red Hat из российского вендора - Positive Technologies, где ... (Show Full Profile)

Андрій Березніков

Андрій Березніков

Консультант з хмарних технологий та технічний експерт, De Novo

Провідний експерт IaaS та комплементарних хмарних технологій компанії De Novo . CommVault & Technical Sales Professional. Більше 10 років досвіду в сфері ІТ, з яких 5 років присвячено розробці... (Show Full Profile)

Юрій Котляров

Юрій Котляров

Партнер, керівник практики в сфері технологій, медіа, телекомунікацій Адвокатського Об'єднання «Юскутум»

Партнер, керівник практики в сфері технологій, медіа, телекомунікацій Адвокатського Об'єднання «Юскутум». Більше 20 років юридичної практики. Протягом 8 років очолював юридичну службу найбільшого опе... (Show Full Profile)

Олександра Гладишевська

Олександра Гладишевська

CEO, Co-founder, IB Insart

У страховому бізнесі з 2011 року. З 2014 року працювала у міжнародній страховій компанії American International Group (AIG). Стажувалася в одній з найбільших перестрахових компаній світу “SCOR P&C... (Show Full Profile)