Partners - IDC Day Kyiv 2017: Cloud & XaaS | Mероприятия | IDC Russia

Даний захід проводиться за підтримки компаній-партнерів IDC. Для отримання більш детальної інформації про їx діяльність натисніть на відповідний логотип.

Золоті партнери

Lattelecom

Lattelecom (Латвія) – найбільший оператор телекомунікаційних послуг та інтегратор в Прибалтиці. Заснований у 1994 році, Lattelecom пропонує такі ІТ послуги, як електронний зв'язок, телекомунікації, проектує і будує мережі та Центри Обробки Даних.

Рішення щодо передачі даних, розробка, впровадження та розміщення ІТ інфраструктури ЦОД, послуги call-центру, розробка та підтримка софта з подальшим аутсорсингом, багаторічний досвід впровадження, підтримки та консультації SAP-системи, дає Lattelecom право називатися інноваційним партнером для своїх клієнтів.
У складі Lattelecom функціонують вже чотири повноцінних комерційних ЦОД, в числі яких є перший і єдиний у Східній Європі сертифікований за стандартами TIER III FACILITY і TIER III DESIGN (Uptime Institute, USA). Так само, даний ЦОД є першим в Прибалтиці, який отримав статус провайдера послуг PCI DSS – цей сертифікат підтверджує відповідність міжнародним стандартам, застосовним до будь-якої компанії, яка обробляє, зберігає або передає дані власників платіжних карток і електронних фінансових транзакцій.
Послугами ЦОД Lattelecom користуються понад 140 великих підприємств із США, країн СНД і ЄС.

www.lattelecomcloud.com

Срібні партнери

OBERIG IT

In partnership with cosponsor:

Red Hat

  • OBERIG IT - компанія VAD-дистрибьютор, що працює на ринку України з 2017 року, фокусуючи свою діяльність на таких проектних сервісах, як: комплексні рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від провідних світових виробників, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування, тощо. 
  • Наші експерти - це професійні та компетентні консультанти-практики із понад 10-ти річним успішним досвідом роботи на IT ринку України, а також сертифіковані технічні спеціалісти, що володіють необхідними компетенціями та спеціалізаціями для проектування, впровадження та супроводу інфраструктурних рішень компаній національного масштабу. 
  • Сучасне обладнання та ПЗ дозволяє нам проводити тестування та демонстрацію найсучасніших ІТ-рішень, що допомогають нашим партнерам та замовникам вирішувати конкретну бізнес-задачу.
http://oberig-it.com.ua/

 

Red Hat - провідний світовий постачальник програмних рішень на базі відкритого вихідного коду, який задіює ресурси співтовариства для розробки надійних і високопродуктивних хмарних рішень, Linux-систем, проміжного програмного забезпечення, технологій зберігання даних і віртуалізації. Red Hat також пропонує висококласну клієнтську підтримку, послуги навчання і консультування. Об'єднуючи зусилля і ресурси багатьох учасників у рамках глобальної мережі компаній, партнерів і спільнот розробників відкритого ПЗ, Red Hat допомагає створювати необхідні та інноваційні технології, які дозволяють клієнтам вивільнити ресурси для зростання і йти в ногу з розвитком галузі ІТ.

Детальна інформація на сайті: www.redhat.com

Dell EMC

Dell EMC є частиною Dell Technologies і допомагає організаціям модернізувати, автоматизувати та трансформувати ЦОД, використовуючи найкращі в галузі рішення конвергентної інфраструктури, сервери, системи збереження даних та рішення з безпеки даних. Dell EMC пропонує надійну основу для трансформації ІТ-інфраструктури та бізнес-процесів завдяки технологіям гібридної хмари, хмарним додаткам і рішенням по роботі з великими даними. Компанія Dell EMC обслуговує замовників у 180 країнах, включаючи 98% компаній із Fortune 500, забезпечуючи найповніший набір інноваційних рішень у галузі для периферії, ядра ЦОД і хмари.

Dell у соціальних мережах:
http://www.facebook.com/Dell.CIS
http://twitter.com/Dell_Ukraine

 

Партнер

De Novo - провайдер послуг дата центру і хмарних сервісів №1 в Україні.
Експерти De Novo першими в Україні побудували і ввели в експлуатацію:
• комерційний ЦОД рівня TIER 3+ (2010);
• комерційну Хмару корпоративного класу, побудовану за моделлю Trusted Cloud (2012);
• сертифіковану відповідно до КСЗІ Хмару G-Cloud для державних підприємств (2016);
• Облік SuperNovo для ринку СМБ з автоматизованим порталом самообслуговування (2016)
• Послугу Приватна Хмара як сервіс - хмара, що надається в ексклюзивне використання замовника по моделі як сервіс (2017)
Акціонери De Novo: KM Core, Intel Capital і IFC (World Bank Group).

Більш детальну інформацію про De Novo Ви можете побачити на сайті: www.de-novo.biz

Партнер по виставці

Укртелеком

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» — одна з найбільших компаній України, яка надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни.
Особливо сильні позиції товариство має на ринку послуг доступу до мережі Інтернет та фіксованої телефонії. ПАТ «Укртелеком» є лідером ринку швидкісного фіксованого доступу до мережі Інтернет та займає провідні позиції на ринку фіксованої телефонії.
ПАТ «Укртелеком» створило найпотужнішу в Україні національну магістральну мережу передавання даних, побудовану на базі сучасної технології DWDM, яка дозволяє надавати споживачам сучасні телекомунікаційні послуги майже в усіх населених пунктах України.